Chciałbyś tańczyć w ciąży, ale nie wiesz jak zacząć? Zobacz nasze wideo, w którym Andżelika Skoneczna pokazuje układ składający się z kilku prostych kroków, które może wykonać każda przyszła mama (o ile nie ma przeciwwskazań od swojego lekarza prowadzącego).

Taniec w ciąży to świetny pomysł! Jeśli Twoja ciąża przebiega prawidłowo, Ty czujesz się dobrze i Twój lekarz nie widzi medycznych przeciwwskazań, możesz tańczyć przez całą ciążę! 🙂 Dlaczego warto? Tego dowiesz się z naszych poprzednich materiałów a cyklu: TANIEC  W CIĄŻY.

Znajdziesz je na naszym kanale YT oraz tutaj:

Taniec w ciąży: Wprowadzenie

Taniec w ciąży: Postawa

A tańczyła dla Was gościnnie Andżelika Skoneczna – trenerka i mama:

Od lat moją ulubioną formą aktywności ruchowej był taniec. Obecnie jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze  specjalnością fitness oraz instruktorem metody pilates, ale zajęcia taneczne nadal figurują w moim grafiku. Lubię zachęcać do tańca wszystkich, a więc zarówno osoby starsze jak i mamy w ciąży oraz mamy, które mogą tańczyć z dziećmi w chuście. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem gimnastyki w ciąży oraz gimnastyki po po porodzie, gdzie szczególnie wykorzystuję metodę pilates. Jako mama dwójki dzieci szczególnie zachęcam do ruchu wszystkie kobiety w ciąży oraz po porodzie.