Coraz więcej kobiet przychodzi na treningi z różnych sztuk walki i świetnie się na nich odnajduje. To użyteczny zestaw na rozładowanie emocji dla wszystkich kobiet. Odchudzanie i kickboxing? Zobaczcie jak na takich treningach można skutecznie wrócić do formy. Matki boksujące świadkiem!;)

O tym jak zacząć trenować kickboxing, jak się rozwinąć i nabrać pewności siebie opowie i pokaże wielokrotna mistrzyni świata Dorota Godzina i jej kursantki z grupy Kick Eat Girl.

Jak wiadomo, kobiety są charakterne, dlatego sporty walki jak najbardziej wpisują się w ich temperament.

Dzięki sportom walki świetnie możemy rozładować negatywne emocje. Takie treningi są szczególnie polecane mamom, które chcą wrócić do formy po porodzie. Efekty są wspaniałe!

Wiele dziewczyn boi się treningów podczas karmienia piersią; obawiają się, że zmieni się skład mleka lub dzieci przestaną chcieć je pić. Nic bardziej mylnego. Treningi nie tylko nie szkodzą ani matce, ani dziecku, ale również pomagają uporać się z dodatkowymi kilogramami pozostałymi po ciąży.

Sporty walki kształtują całą sylwetkę, ale oprócz aspektu fizycznego, sparingi mają także aspekt psychiczny – trzeba przełamać swoją nieśmiałość, lęki. Z wypowiedzi ćwiczących dziewczyn wynika, że są niesamowicie dumne z tego, że robią kolejny krok ku dobremu samopoczuciu i świetnej sylwetce. Treningi wzmacniają ich pewność siebie. Obejrzyjcie materiał! 🙂

Zapraszamy też na inne filmy video z udziałem Doroty o treningach i dietetyce.
Dużo więcej na naszym kanale YT;)! Sprawdź!

Pamiętajcie o wizycie u lekarza zanim zacznie ćwiczyć po ciąży. Ważne aby na intensywne treningi pozwolił wam najpierw lekarz!:)

foto wykorzystane w artykule: Monika Szałek