To już ostatnie dni zimowej odsłony Stadionu Narodowego, więc warto ruszyć się z domu i skorzystać z tego co Zimowy Narodowy dla nas przygotował.

Pojeździć możemy na dwóch lodowiskach. Jedna ze ślizgawek ma wydzieloną przestrzeń dla młodszych, gdzie można bezpiecznie, bez tłoku i pędzących łyżwiarzy, nauczyć dziecko podstaw lub podszkolić swoje umiejętności. Dla tych najmniejszych, dla których łyżwy jeszcze są za wielkie, a chcą poszaleć razem z rodzicami, przygotowano możliwość wypożyczenia lodowych pojazdów – foczek i delfinków. Przed wejściem na lodowisko znajduje się wypożyczalnia łyżew i kamerek sportowych, dzięki którym można utrwalić wspólne zmagania na lodzie. Organizatorzy zadbali także o część gastronomiczną. Dla przemarzniętych i zmęczonych przygotowano ICE BAR, gdzie można uzupełnić spalone kalorie i rozgrzać się herbatą.

Gdy znudzi się jeżdżenie na łyżwach, Zimowy Narodowy oferuje kolejną atrakcję, którą są zjeżdżalnie. Zjeżdzać można w specjalnych pontonach z mniej lub bardziej stromej górki lodowej. Cena za 1 zjazd na małej górce to 2 zł, a na dużej 5 zł.

Cena za 75 minut jazdy na mniejszym lodowisku to 13 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Ślizgawka większa połączona ze strefą dla dzieci to 15 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy). Wypożyczenie foczki/delfinka kosztuje 10 zł za 30 minut. Bilety dostępne są na stronie internetowej www.zimowynarodowy.pl lub w kasach Stadionu Narodowego przed wejściem na lodowisko.

Fot. www.zimowynarodowy.pl