Już 19 września zapraszamy Was serdecznie do AdgarFit na sportowe Targi AKTYWNI MAMA, TATA I JA! Jesteśmy również patronem medialnym targów:)

Wśród wystawców będą firmy z branży odzieży sportowej i lifestyle’owej, akcesoriów sportowych, sprzętu rowerowego do sportów wodnych. Nie zabraknie też stoisk ze zdrową żywnością, kosmetykami oraz zabawkami i akcesoriami dziecięcymi.
Wśród atrakcji przewidzieliśmy pokazy bike fittingu (czyli jak idealnie dopasować parametry roweru do swoich warunków fizycznych – wzrostu, wagi, wydolności organizmu, preferowanych tras) przygotowane przez Sport GURU oraz zajęcia i konkursy biegowe opracowane przez trenerów z Gravitan Health and Sport Clubs. Dzięki Centrum Dietetyki Sportowej Portamedica zainteresowani tym, jak jeść, aby trening przynosił jak najlepsze rezultaty będą mogli skonsultować się z dietetykiem sportowym. Porad udzielać będą też fizjoterapeuci z Portamedica, którzy doradzą, jak pokonać kontuzje i jak trenować, żeby ich w przyszłości uniknąć.

Dla najmłodszych będzie mnóstwo ciekawych animacji przygotowanych przez przedszkole Ala ma kota, dzięki czemu nie będą się nudzić ani przez chwilę, za to pozostaną aktywni przez cały dzień!

Podczas targów odbędzie się też uroczyste otwarcie Hakiel Akademii Tańca. Goście będą mieli okazję porozmawiać z Marcinem Hakielem oraz obejrzeć od środka i zatańczyć na profesjonalnej sali tanecznej w towarzystwie zawodowych tancerzy. Na stoisku firmowym HAT odbywać się będą pokazowe zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych oraz konkursy z nagrodami.

Tego dnia nie zabraknie także u nas dobrej muzyki. Na zakończenie targów zaprosimy Was do restauracji Świeżo Malowane na koncert jazzowy Krzysztofa Kiliańskiego.

Te i inne atrakcje już 19 września w AdgarFit. Więcej info w linku do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/439319076274005/

Wejście na imprezę jest bezpłatne.

Do zobaczenia 🙂