Szkoła Rodzenia dla rodziców, którzy świadomie chcą przygotować się do tego co ich czeka na sali porodowej. Cały cykl da Wam odpowiedzi na wiele pytań i nauczy konkretnego postępowania w kolejnych etapach przed, w trakcie i po porodzie. Będzie zwięźle i na temat:)

W rolach głównych położna Izabela Dembińska i ginekolog/położnik Magdalena Grochecka ze Szpitala Praskiego w Warszawie oraz kilka mam tuż przed porodem. Wszystkim naszym bohaterom bardzo dziękujemy i już zapraszamy na cały cykl!:)

Co dwa tygodnie będziemy publikowały kolejny odcinek SZKOŁY RODZENIA czyli „PORADNIKA PRZETRWANIA PORODU”. Poruszymy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące przygotowania do porodu, etapów porodu jak i okresu tuż po porodzie. Podpowiemy w kwestii pakowanie torby do szpitala, planu porodu, praw rodzącej, pozycji porodowych, roli taty na sali porodowej, ale też o naturalnych i farmakologicznych możliwościach zmniejszenia bólu porodowego. Wiele konkretnych i przydatnych informacji już przed wami!

Cykl przygotowałyśmy z myślą za równo przyszłych mamach jak i ojcach, którzy często z różnych przyczyn nie uczęszczają do szkoły rodzenia. Zachęcie ich do wspólnego oglądania! Mężowie i partnerzy dowiedzą się m.in. tego, jak wspierać kobietę przy porodzie, ale też jak jej nie przeszkadzać 🙂

Włożyłyśmy ogrom pracy w przygotowanie tego cyklu! Są to materiały od nas dla Was. Bardzo profesjonalne, merytoryczne z odrobiną humoru i osobistych historii. Zależy nam aby dotarły do jak największej liczby przyszłych rodziców – będziemy wdzięczne za udostępnianie i komentowanie każdego z odcinków. Jeśli materiały spodobają się Wam, zostawcie kciuka! 🙂 Będziemy wiedziały, że nasza praca jest doceniana i zmotywuje nas to do dalszych projektów!

Bądźcie z nami przez kilka najbliższych miesięcy! 🙂

Zapraszamy Was do subskrybowania naszego kanału YT, gdzie znajdziecie również niepublikowane w serwisie materiały.

Zaproście również swoich znajomych do polubienia  fanpage Mama i Sport na Facebooku 🙂