Przyłączamy się jako patron medialny do Akcji „Mama w ruchu”!  Promowanie aktywności sportowej rodzin jest też naszym głównym celem.

 AKCJA „MAMA W RUCHU” – PÓŁMETEK

1 kwietnia rozpoczęła się ogólnopolska akcja sportowa dla Mam i Kobiet w ciąży – „Mama w Ruchu”, która trwa do 31 maja.

Czego dotyczy Akcja?

Akcja promuje aktywność fizyczną Kobiet w Ciąży i Mam, zachęca do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy oraz pokazuje w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja angażuje również Tatusiów do pomocy Mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

Przebieg akcji

Akcja trwa 61 dni. Pierwszy miesiąc mamy już za sobą. Do końca pozostało jeszcze 27 dni, podczas których na stronie akcji pojawi się wiele ciekawych artykułów, a w różnych miejscach w Polsce odbędą się darmowe zajęcia i wykłady. Do 26 maja trwa Konkurs akcji Mama W Ruchu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. W najbliższym czasie pojawią się również kolejne wyzwania sportowe dla uczestniczek.

Oprócz tego, do 31 maja na hasło #mamawruchu ok. 200 klubów sportowych, gabinetów urody i dietetyki, oraz firm produkujących ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci z całej Polski udziela Mamom i Kobietom w ciąży atrakcyjnych zniżek.

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wyróżniło Akcję, obejmując ją patronatem honorowym. Partnerem akcji jest portal MAMDZIECKO.INTERIA.PL. Patronami medialnymi: Magazyn Dobra Mama, Serwis rodzicielski Mądrzy Rodzice, Portale Parentingowe: Baby-Shower, www.mjakmama24.pl, Świadoma Mama, Mamo Pracuj, Mama i Sport, Portal sportowy fit.pl. oraz Portal dietetykpraca.pl. Akcji patronują również fundacje: Fundacja RoRo i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz.

Kto może wziąć udział w akcji?

Akcja dedykowana jest Mamom i Kobietom w ciąży, ale o udział w niej proszeni są również Ojcowie.

Kluby sportowe, gabinety urody i firmy z całej Polski mogą dołączyć do akcji przez cały okres jej trwania.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Mamę, jak i Tatę do przyłączenia się do akcji „Mama W Ruchu”, która trwa do 31 maja 2015.

 

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/

 

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/blog.bemam?ref=hl