Mama i Sport obejmuje Matronatem niezwykłą imprezę taneczną – DZIKOTEKA – dla rodziców i dzieci w Dziku w Warszawie. Odwiedźcie naszą stronę na Facebooku, mamy do rozdania zaproszenia:)

Zachęcony i nakręcony sukcesem 1. edycji BABY DISCO, stołeczny dziewczyński team didżejski BADBITCHES powraca do DZiKa jako DOBRE CIOCIE, by znowu (a może i jeszcze bardziej) porwać do tańca dzieci z pomocą ulubionych hitów ich rodziców!

Bo wierzymy w to, że muzyka łączy pokolenia. Bo wierzymy we wspólne tańce dzieci i rodziców, ale nie tylko do muzyki, która była pisana z myślą o najmłodszych. Same wychowałyśmy się bardziej na Bitelsach niż przedszkolnych przyśpiewkach i wcale tego nie żałujemy. Zagramy więc i rock’and’rolla, i Rihannę czy inne przeboje z okolic popu czy hip hopu, a może nawet trochę punka. Będzie głośno!

Uwaga: na początku imprezy odwiedzi nas najpopularniejszy zwierzak-multiinstrumentalista w Polsce, czyli Jerz Igor! Autorzy jednej z najlepszych płyt zeszłego roku, którą pokochały zarówno dzieci, jak i krytycy muzyczni, Jerzy Rogiewicz i Igor Nikiforow, zagrają w ramach rozgrzewki mini-koncert. Nie spóźnijcie się zatem!

W rozkręceniu zabawy pomogą nam Asia i Beti – animatorki związane z Klubem Mam na Bemowie, w którym prowadzą zajęcia muzyczno-rytmiczne. Będą wycinanki, będą układy taneczne, bańki mydlane i oczywiście kula dyskotekowa.

Jerz Igor video:
„Sen” https://www.youtube.com/watch?v=zWtM4ocHDDQ
„Królewicz” https://www.youtube.com/watch?v=4bI0L8NRE1w

Matronat: Fundacja MaMa i Mama i Sport

Dzik, Belwederska 44 A, 00-594 Mokotów, Warszawa, Poland, 18 kwietnia (sobota) o godzinie 15:00, wstęp: 10 PLN (od rodziny)